Aanmeldingen voor het seizoen 2017-2018

De aanmeldingen van de teams voor de competitie moeten op 1 juni binnen zijn bij de wedstrijdleider competitie van het district. De aanmeldingen van de spelers voor de PK libre en bandstoten moeten op 1 juni binnen zijn bij de wedstrijdleider PK van het district.

 

Afvaardigingen teams 2016-2017 naar de gewestelijke finale en het NK

Klasse Gewestelijke finale NK
Kwalificatieronde Halve finale Finale
Dames
 
 
1 april
Centrum dames
Amstelbron dames
2 april
Centrum dames
Amstelbron dames
Centrum dames
B1
8 en 9 april
ONA 1
22 april
Centrum 1
23 april
 
 
B2
29 en 30 april
De Musketier 2
6 mei
ONA 2
7 mei
 
 
C1
 
 
6 mei
ONA 3
Amstelbron 2
7 mei
 
 
C2
20 en 21 mei
Anti Poedel 4
27 mei
Moerkapelle 2
28 mei
 
 
C3
22 en 23 april
Amstelbron 5
29 april
Anti Poedel 5
30 april
 
 
C4 20 en 21 mei OVA 3 27 mei ONA 7 28 mei    

 

Prestaties competitie 2016-2017

  Kortste partij Hoogste serie MVP
Klasse Speler B Speler S Speler %
B1 Joaquim Monteiro 25 Peter Kalkman 9 Ton de Jong 95,833
B2 Niels Muskens 11 Pedro Ruigrok 8 Hennie Sloof 96,599
C1 Egon van der Vegt 4 Bas van der Wilt 160 Gerard Mitgenberg 95,167
C2 John Vonk 12 Guus van der Kleij 34 Marcel Drost 94,439
C3 Cor Rietveld 10 Bert Rietveld 24 Marco Lok 97,465
C4 Hannelore Vergeer-Kamper 8 Gerrit Eenkhoorn 12 Yannick Boon 97,817

 

Voorjaarsvergadering op 26 april

De voorjaarsvergadering van ons district is op 26 april in Biljart en Bridgecentrum De Hoog en begint om 20.00 uur.

 

Afvaardigingen PK 2016-2017 naar het nationaal kampioenschap

Spelsoort en klasse Speler Speeldagen Locatie Score
Driebanden klein 3e klas Simon Hulswit 11 t/m 13 november BV Overkamp, Eibergen 7e
Driebanden klein 1e klas Martin Twigt 13 t/m 15 januari BC De Vriendschap, Akersloot
8e
Libre 2e klas Nico van Leeuwen 27 t/m 29 januari Café de Ram, Roosendaal 8e
Driebanden groot 3e klas Koert Veninga 17 t/m 19 februari SBBA/ABC, Alkmaar 4e
Libre 1e klas Cor Lingen 17 t/m 19 maart
Sportzaal De Draaikolk, Den Helder
5e
Dames libre 2e klas Kelly de Klein 28 t/m 30 april Café de Ponderosa, Bergen op Zoom  
Bandstoten 2e klas Wim Zijderveld 19 t/m 21 mei BV '75, Leusden  

 

Afvaardigingen PK 2017-2018 naar de gewestelijke finale

Spelsoort en klasse Speler Speeldagen Locatie Score
Driebanden klein 3e klas Femke Verheul 13 t/m 15 oktober Locatie nog niet bekend